دانلود نرم افزار بسیار مفید بایگانی فرمهای جوشکاری

گواهینامه ماده
دستورالعمل جوشکاری
تاییدیه دستورالعمل جوشکاری
گواهینامه جوشکاران
گواهینامه بازرسی و آزمون

از موارد اشاره شده، دو آیتم دستورالعمل جوشکاری و گواهینامه جوشکاران جزو مستنداتی است که اغلب سازندگان خود اقدام به تهیه آن می نمایند. سایر موارد معمولا توسط سازمانهای دیگر تهیه میگردد. البته با توجه به وسعت فعالیتها, یک شرکت میتواند یک و یا همه مدارک دیگر را نیز خود تهیه نماید. 
با توجه به موارد ذکر شده و مشکلاتی که در بایگانی مستندات مکتوب وجود دارد, نرم افزارهای بانک اطلاعاتی میتوانند گزینه خوبی جهت تسهیل کار و افزایش کارآیی مستندات باشند. نرم افزارهای متفاوتی در زمینه مستندات جوشکاری توسط شرکتهای معتبر طراحی شده که شاید یکی از معروفترین آنها سری نرم افزارهای Weld Office ساخت شرکت TWI باشد.

اما این نرم افزارها علاوه بر هزینه بسیار بالا, بدلیل جامع بودن دارای فیلدهای بسیار زیادی است که ممکن است برای یک سازنده هیچگاه مورد استفاده قرار نگیرد, در اینصورت سازنده مجبوراست مکانهایی را در فرم خالی رها کند که از نظر فنی وجهه خوبی ندارد. محدودیت دیگری که این برنامه های جامع دارند اینست که استفاده کننده مجبور است فرمت مستندات خود را با فرمت نرم افزار مطابقت دهد.

بنابراین بهترین شیوه آنست که هر شرکت با توجه به شرایط کاری خود نرم افزار خاص خود را طراحی نماید تا از مشکل فیلدهای اضافی و تغییر فرمها پرهیز نماید.
در اینجا یک نمونه نرم افزار طراحی و بایگانی فرمهای دستورالعمل جوشکاری و گواهینامه جوشکاران را می توانید دانلود نمایید. این نرم افزار با اکسس نوشته شده و کسانی که با اکسس آشنایی دارند می توانند با ایجاد تغییراتی آنرا با نیازهای شرکت خود مطابقت دهند.

دریافت نرم افزار بایگانی فرمهای جوشکاری - حجم: 141 KB:

دانلود

منبع:

Gerald Austin

Welding Inspection Services

WWW.SMSM.IR


/ 3 نظر / 132 بازدید
moji

با سلام میخاستم تبادل لینک کنم باهات یه سری بهم بزن اگه اجازه هست لینک کنیم همدیگرا بدرود مرد جوان mrmojii.blogfa.com

رحمان

با سلام به شما و تشکر از وبلاگ خوبتان لینک دانلود خرابه

فراهانی

با سلام برای دانلود http://smsm.ir/post-196.aspx